Çalışma Şeklimiz

Çalışma Şeklimiz

25 yılı aşan tecrübeye sahip bir ekip ile yürüttüğümüz tüm çalışmalarımızda en yüksek kaliteyi, en düşük maliyet ve termin süresiyle birleştirmek anlayışı ile çalışıyoruz. Tasarım talepleriniz doğrultusunda, elektronik, mekanik ve yazılımsal olarak mühendislik hizmeti ve üretiminizi planlıyor, tasarlıyor ve üretiyor yada projenizi hazırlayıp size teslim ediyoruz. 

Bahsi geçen tüm tasarım faaliyetlerini bünyemizde gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimize özel, yenilikçi ve çözüm odaklı tasarım hizmetleri sunarak, sektördeki liderliğimizi sürdürmekte kararlıyız. Firmamız, tasarım faaliyetlerini kapsamlı bir şekilde yürüterek, projelerinizin her aşamasında güçlü bir partner olma misyonunu taşır. Hızlı, verimli ve sorunsuz bir işbirliği sağlıyoruz.

Neler Yapıyoruz?

Çalışma şeklimiz, müşteri memnuniyeti odaklı, esnek, hızlı yanıt veren, uzman bir kadro tarafından yönetilen ve sürekli iyileştirme ilkesiyle güçlendirilen bir anlayışı içerir. Her bir projede müşterilerimizle güçlü bir iş birliği kurarak, onların başarılarına ortak olmak için çabalıyoruz.

Zen Sistem

Hızlı Yanıt Kapasitemiz

Sektördeki hızlı değişimlere ve müşteri taleplerine hızla adapte olabilme yeteneğimiz, iş yapma şeklimizin önemli bir parçasıdır.

Zen Sistem

Üretim Süreçleri

Firmamız, tasarım ve üretim süreçlerini entegre bir şekilde yönetir. Bu entegrasyon, projelerin daha verimli ve sorunsuz şekilde ilerlemesini sağlar.

Zen Sistem

Uzman Kadro

Proje yönetiminde uzmanlaşmış bir kadro, firmamızın temel taşıdır. Her bir üyesi alanında uzmanlaşmış, deneyimli ve yaratıcı düşünceye sahiptir.

Zen Sistem

İnovasyon

İnovasyon, iş yapma şeklimizin ayrılmaz bir parçasıdır. Sürekli olarak iş pratiklerimizi gözden geçirir ve müşteri geri bildirimlerini dikkate alarak  iyileştirme sağlarız.

Müşteri Yorumları

  Firmamız 2005 yılında başladığı ticari hayatına Zen Sistem Üretim Pazarlama ve Tic. İth. İhr. Ltd. Şti. unvanı ile faaliyetlerine devam etmektedir. Firmamız endüstriyel otomasyon ve bilgisayar destekli kontrol alanlarında ihtiyaç duyulan AR-GE çalışmaları, özel elektronik kart tasarımları, proje hizmetleri sunarak endüstriyel alanda faaliyet gösteren bütün kuruluşlara hizmet vermektedir.

  Adres:

  İvedikköy Mahallesi 1489 Cadde No: 6/A-2 Yenimahalle / Ankara

  Telefon Numaramız:

  +90 541 477 01 00

  Email:

  info@zensistem.com.tr