Kalite Politikamız

Kalite Politikamız, Memnuniyeti en üst düzeye çıkarmayı ve sürekli Mükemmeliyeti hedeflemeyi amaçlar.

Müşteri Odaklılık

Müşterilerimizin  istekleri doğrultusunda projeler geliştirmek, onların başarılarına katkıda bulunmak temel önceliğimizdir.

Ekonomik Çözümler

Projelerimizi müşteri talepleri doğrultusunda belirlenen süre içinde tamamlamak iş süreçlerimizin temelini oluşturur.

Kalite Standartları

Ürünlerimizde ve hizmetlerimizde yüksek kalite standartlarını korumak ve sürekli olarak iyileştirmek amacıyla titizlikle çalışıyoruz.

Sürekli İyileştirme

İş ve hizmet kalitemizi sürekli olarak değerlendiriyor, müşteri geri bildirimlerini dikkate alarak gelişime açık bir yapıda bulunuyoruz.

Teknolojik İnovasyon

En son teknoloji ve yenilikleri takip ederek, müşterilere en güncel çözümleri sunmak için AR-GE çalışmalarına yatırım yapıyoruz.

Eğitim ve Gelişim

Çalışanlarımızın sürekli eğitimi ve gelişimi için olanaklar sağlayarak, uzman oldukları alanlarında destek olarak güçlendiriyoruz.

Şeffaflık ve Güvenilirlik

Şeffaf  ve güvenilir iş ilişkileriyle müşterilerimiz ilec güçlü bir bağ kurarız. Her aşamada şeffaf olmak, müşterilerimize güven verir.

Destek Ekibimiz

Profesyonel ve deneyimli kadromuz, çeşitli konularda müşterilerimize etkin ve hızlı destek sağlamak için her zaman hazırdır.

Firmamız müşterilerimizin hedefleri ve istekleri doğrultusunda,  zamanında, ekonomik ve teknolojik olarak kaliteden ödün vermeden projeleri gerçekleştirmek anlayışıyla çalışmaktadır. Yüksek kalite ve güven çizgisinden ayrılmadan, sürekli gelişim bilinciyle yenilikleri ve teknolojiyi takip ederek, köklü geçmişimizden aldığımız bilgi birikimi, uzman kadro, AR-GE çalışmaları, deneyim ve tecrübemizle üst düzey kaliteyi müşterilerimize sunmaktayız. Üst düzey kalite anlayışımız, müşterilerimize sadece bir hizmet sağlamakla kalmaz, aynı zamanda onların başarılarına katkıda bulunmayı hedefler. Zorlukları anlamak ve çözüm üretmek için var gücüyle çalışarak, iş birliği içinde başarılara imza atmaktadır.

  Firmamız 2005 yılında başladığı ticari hayatına Zen Sistem Üretim Pazarlama ve Tic. İth. İhr. Ltd. Şti. unvanı ile faaliyetlerine devam etmektedir. Firmamız endüstriyel otomasyon ve bilgisayar destekli kontrol alanlarında ihtiyaç duyulan AR-GE çalışmaları, özel elektronik kart tasarımları, proje hizmetleri sunarak endüstriyel alanda faaliyet gösteren bütün kuruluşlara hizmet vermektedir.

  Adres:

  İvedikköy Mahallesi 1489 Cadde No: 6/A-2 Yenimahalle / Ankara

  Telefon Numaramız:

  +90 541 477 01 00

  Email:

  info@zensistem.com.tr